Get Adobe Flash player

Certifikace

certifikat.jpg


Ilona Letfusová - Harmonie Kroměříž

Každý z nás se potřebuje občas uvolnit, zbavit se napětí, bolesti a dalšího zatížení organismu, které jsou součástí našeho života, při dennodenní zátěži.

Poslech hudby, procházky přírodou, cvičení ..... to jsou všechno způsoby jak uklidnit svou mysl, získat pocit vyrovnanosti a harmonie

Ne vždy však tyto způsoby vedou k odstranění našich fyzických a duševních problémů a proto je vhodné využít jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod a tím jsou hlavně masáže, protože lidskou ruku a její dotek ještě nikdy žádný přístroj nenahradil. Je možné ale využít i další formy terapií spojené s masážemi, které nám umožní docílit zdraví a celkovou harmonii těla.

Harmonie_KM, Ilona Letfusová, mým cílem v práci je převážně zaměření se na odstranění příčin, které způsobují bolestivost kloubů, svalů s následným efektem - celkové  únavy organismu.  Ke své práci využívám kombinaci různých metod, do kterých patří, lymfodrenáže, reflexní, tlakové a meridiánové masáže, Breussova masáž, baňkování, Akabeneho test, rašelinové zábaly, moxování, měkké techniky, lymfatické masáže se zaměřením na celotělovou kosmetiku a další.

Zabývám se kraniosakrální terapií, jsem absolventkou školy Kauzální medicíny u lektora Giovanni Conchim

Dále pracuji s přístrojem Accent Alma Laser určený k neinvazní liposukci /plošné odstranění tuku a celulitidy/, kde přístrojem je ošetřováno nejen tělo ale i obličej - při ošetření dochází k vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek.

Kontakt

777 255 041
ilona.letfusova@seznam.cz
Otevírací doba:
Po, Čt: 8:00-19:00
Út, Stř: 8:00-17:00
Pá: 8:00-16:00
/ mimopracovní doba dle telefonické objednávky /